O NÁS

Opavská obchodní společnost s.r.o. a Opavská poradenská společnost s.r.o. je velmi „proklientsky“ zaměřená firma v široké oblasti finančního trhu. Naší doménou je zejména kvalitní servis a komplexnost poradenství. Hlavním cílem je spokojenost klientů, ať už je jejich záměrem spořit, investovat, úvěrovat se, či získat kvalitní pojištění. Zakládáme si na skutečnosti, že se k nám více než 25 let vrací nespočet spokojených klientů.
Umíme zajistit standardní konzervativní nástroje, jako je stavební spoření, penzijní pojištění, životní, úrazová a jiná majetková pojištění, investování do podílových fondů, dluhopisů, akcií, najdete u nás zajímavé termínované vklady. Specialitou je také propojení s vlastní realitní kanceláří, kde nabízíme mimo jiné investování do nemovitostí opět se zajištěním veškerého servisu.
Naší lidé jsou odborníci, registrování Českou národní bankou, s dlouholetou zkušeností. Jme přesvědčení, že i klienti obecně preferují odborný a dlouhodobý vztah pro správu svých finančních záležitostí.

Největší odměnou pro nás všechny je návrat spokojených klientů a jejich důvěra, na které má Opavská obchodní společnost postaveny své kořeny a za kterou všem našim klientům upřímně děkujeme.

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2024 VYROBILO STUDIO DCT MEDIA

Log in with your credentials

Forgot your details?

Přejít k navigační liště