INVESTICE

Stále větší oblibu si u klientů nacházejí investiční nástroje, které sice nespadají pod zákonnou garanci vkladů, zato však nabízejí výrazně vyšší zhodnocení, zhodnocení převyšující inflaci. Vždy je dobré rozkládat rizika do více druhů investičních nástrojů.
V této oblasti můžeme asi ze všech nejvíce najít rozmanitost a různorodost všech typů produktů , jejich charakter i rizika. Najdeme pro Vás hned několik možností v závislosti na požadavcích spojených s výnosem, likviditou, rizikem a měně, v níž chcete investovat, a to jak jednorázově, tak i pravidelně.
Pokud dáváte přednost osobnímu vlastnictví nemovitostí a chcete i tuto investici mít ve svém finančním portfoliu, jsme schopni přes naši realitní kancelář zajistit nákup vhodné nemovitosti, zajistit dlouhodobý pronájem tak, abychom dosáhli efektivní návratnosti. Nespornou výhodou této investice je stabilní měsíční přísun prostředků (lze jimi například financovat úvěr na pořízení takovéto nemovitosti), tak i zhodnocení investice v čase na nárůstu ceny nemovitostí. Nesporným faktem je, že současná doba je výborná jak na nákup, tak i na úvěrování – otázka zní, zda právě tato cesta není ideální vlastní důchodovou reformou.
MÁM ZÁJEM O NABÍDKU

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2024 VYROBILO STUDIO DCT MEDIA

Log in with your credentials

Forgot your details?

Přejít k navigační liště